Clubsneldamcompetitie 2016/2017



Gelders Kampioenschap voor sneldamteams

Op vrijdag 24 maart 2017 werd in Lunteren het Gelders Kampioenschap voor sneldamteams gehouden. Laren had twee teams afgevaardigd. Er werd Zwitsers gedamd in één grote poule van Hoofdklasse, Eerste klasse en Tweede klasse.
In de eerste klasse eindigde DEZ Laren 1 als 4e van 7. In de tweede klasse eindigde DEZ Laren 2 als 4e van 4.
Pl Naam Klasse AW + = - Pt WP BP
1 DES Lunteren 1 Hoofdklasse 7 7 0 0 14 60 45
2 DCH Harderwijk 2 Hoofdklasse 7 5 1 1 11 60 35
3 WSDV Wageningen 1 Hoofdklasse 7 5 0 2 10 59 41
4 CTD Arnhem 1 Hoofdklasse 7 5 0 2 10 66 36
5 DCH Harderwijk 1 Hoofdklasse 7 4 1 2 9 55 29
6 DUO Doetinchem 1 Hoofdklasse 7 4 0 3 8 62 32
7 DSV Sinderen 1 Hoofdklasse 7 4 0 3 8 61 31
8 DCH Hengelo 1 Hoofdklasse 7 4 0 3 8 49 31
9 DES Lunteren 2 Eerste klasse 7 4 0 3 8 48 30
10 BDV Brummen 1 Eerste klasse 7 3 2 2 8 48 29
11 BDSV Barneveld 1 Hoofdklasse 7 3 1 3 7 46 32
12 BDV Bennekom 1 Eerste klasse 7 3 1 3 7 47 29
13 DEZ Laren 1 Eerste klasse 7 3 1 3 7 48 25
14 WDV Winterswijk 1 Eerste klasse 7 3 0 4 6 46 30
15 DES Lunteren 3 Tweede klasse 7 3 0 4 6 35 28
16 Kroonschijf Ede 1 Tweede klasse 7 3 0 4 6 45 24
17 DCZ Zevenaar 1 Eerste klasse 7 3 0 4 6 42 24
18 WSDV Wageningen 2 Hoofdklasse 7 2 1 4 5 40 31
19 DCH Harderwijk 3 Eerste klasse 7 2 1 4 5 47 24
20 Kroonschijf Ede 2 Tweede klasse 7 1 1 5 3 39 15
21 DEZ Laren 2 Tweede klasse 7 1 0 6 2 40 15

Stand (Eerste klasse)

Pl Naam AW + = - Pt WP BP
1 DES Lunteren 2 7 4 0 3 8 48 30
2 BDV Brummen 1 7 3 2 2 8 48 29
3 BDV Bennekom 1 7 3 1 3 7 47 29
4 DEZ Laren 1 7 3 1 3 7 48 25
5 WDV Winterswijk 1 7 3 0 4 6 46 30
6 DCZ Zevenaar 1 7 3 0 4 6 42 24
7 DCH Harderwijk 3 7 2 1 4 5 47 24

Stand (Tweede klasse)

Pl Naam AW + = - Pt WP BP
1 DES Lunteren 3 7 3 0 4 6 35 28
2 Kroonschijf Ede 1 7 3 0 4 6 45 24
3 Kroonschijf Ede 2 7 1 1 5 3 39 15
4 DEZ Laren 2 7 1 0 6 2 40 15


Persoonlijke scores (Eerste klasse)

Pl Naam Team Bord AW Pt
11 Egbert Harkink DEZ Laren 1 1 8 8
11 Alfred van Lenthe DEZ Laren 1 2 8 8
11 Johan Beltman DEZ Laren 1 3 8 8
20 Gerrit Roeterdink DEZ Laren 1 4 8 6

Persoonlijke scores (Tweede klasse)

Pl Naam Team Bord AW Pt
5 Herman Beuzel DEZ Laren 2 1 8 7
10 Sarah Hanhart DEZ Laren 2 2 8 5
12 Thomas Hanhart DEZ Laren 2 3 8 4
15 Karsten Konniger DEZ Laren 2 4 8 2