Finales schooldammen Gemeente Lochem 


 

Dubbelslag voor de Propschool

Op woensdag 16 november 2016 werd in Laren bij zaal Witkamp de finales van het gemeentelijk schooldamtoernooi gespeeld. Het was een gezellige drukte met 72 dammende kinderen en daarnaast de reserves en vele ouders/begeleiders.

Mooi op schema werden rond 16.30 de prijzen uitgereikt. Zowel bij de pupillen als bij de welpen zegevierde een team van de Propschool.

Er waren 6 medailles voor die kinderen met de beste persoonlijke resultaten (voorronden en finales):
Bij de welpen waren dit: Mels Visman, Martin Scheltens en Lucas Berfelo: zij wonnen allen hun 11 wedstrijden.
Bij de pupillen waren dit: Karsten Konniger en Bertran van der Giesen wonnen alle 12 wedstrijden en Kaj Zanoni won 11 partijen en speelde 1 remise.
Karsten is reeds vanaf groep 5, schooljaar 2013/2014 actief bij het schooldammen en heeft  vanaf schooljaar 2014/2015 in het schooldamtoernooi van de gemeente Lochem alle wedstrijden (36 !) meegedaan en allemaal gewonnen.

Vervolg Gelderse Kampioenschappen:
Bij beide groepen gaan de beste 4 teams door naar de Halve Finales van Gelderland, die op 28 januari 2017 worden georganiseerd. De lokatie is nog niet bekend. Van de Gelderse Dambond ontvangt u t.z.t. hierover bericht.
Als voorbereiding op deze Gelderse kampioenschappen geeft DEZ de teams die hiervoor geplaatst zijn, de gelegenheid om elke dinsdagavond van 18.45 tot 19.45 te komen oefenen. Dit zal plaatsvinden bij ’t Langenbaergh in Laren Gld.

 

Pupillen A

AW + = Pt SB
1 Propschool 1 5 5 0 0 10 35
2 Bargeweide 2 5 2 2 1 6 24
3 St. Joseph 5 0 3 2 3 17
4 De Branink 2 5 1 1 3 3 12
5 De Rank 1 5 0 1 4 1 8

Pupillen B

AW + = Pt SB
1 Propschool 2 5 4 1 0 9 31
2 De Branink 1 5 3 1 1 7 26
3 Pr. Hendrik 5 1 4 0 6 22
4 Propschool 3 5 2 1 2 5 19
5 Bargeweide 1 5 0 0 5 0 6

Pupillen kruisfinale

Propschool 1 (1e) Propschool 2 (2e) 8 – 0
Bargeweide 2 (3e) De Branink 1 (4e) 4 – 4
St. Joseph (5e) Pr. Hendrik (6e) 4 – 4
De Branink 2 (8e) Propschool 3 (7e) 2 – 6
De Rank 1 (10e) Bargeweide 1 (9e) 0 – 8

Welpen

AW + = Pt SB
1 Propschool 1 6 5 1 0 11 37
2 Propschool 2 6 4 1 1 9 32
3 Propschool 4 6 3 1 2 7 25
4 De Branink 1 6 2 2 2 6 24
5 Propschool 3 6 3 0 3 6 23
6 De Rank 3 6 2 1 3 5 25
7 De Branink 2 6 2 0 4 4 15
8 St. Joseph 6 0 0 6 0 11

 

   
KvL Finale 2016 Pupillen Kruisfinale Bargeweide-2 tegen Branink-1 a.JPG
Pupillen Kruisfinale Bargeweide-2 tegen Branink-1
KvL Finale 2016 Pupillen Kruisfinale Bargeweide-2 tegen Branink-1 b.JPG
Pupillen Kruisfinale Bargeweide-2 tegen Branink-1
   
KvL Finale 2016 Pupillen Kruisfinale Branink-2 tegen Mr G Propschool-3 a.JPG
Pupillen Kruisfinale Branink-2 tegen Mr G Propschool-3
KvL Finale 2016 Pupillen Kruisfinale Branink-2 tegen Mr G Propschool-3 b.JPG
Pupillen Kruisfinale Branink-2 tegen Mr G Propschool-3
   
KvL Finale 2016 Pupillen Kruisfinale De Rank-1 tegen Bargeweide-1 a.JPG
Pupillen Kruisfinale De Rank-1 tegen Bargeweide-1
KvL Finale 2016 Pupillen Kruisfinale De Rank-1 tegen Bargeweide-1 b.JPG
Pupillen Kruisfinale De Rank-1 tegen Bargeweide-1
   
KvL Finale 2016 Pupillen Kruisfinale Mr G Propschool-2 tegen De Rank-3 a.JPG
Pupillen Kruisfinale Mr G Propschool-2 tegen De Rank-3
KvL Finale 2016 Pupillen Kruisfinale Mr G Propschool-2 tegen De Rank-3 b.JPG
Pupillen Kruisfinale Mr G Propschool-2 tegen De Rank-3
   
KvL Finale 2016 Pupillen Kruisfinale Propschool-1 tegen Propschool-2 a.JPG
Pupillen Kruisfinale Propschool-1 tegen Propschool-2
KvL Finale 2016 Pupillen Kruisfinale Propschool-1 tegen Propschool-2 b.JPG
Pupillen Kruisfinale Propschool-1 tegen Propschool-2
   
KvL Finale 2016 Pupillen Kruisfinale St Joseph-1 Prins Hendrik-1 a.JPG
Pupillen Kruisfinale St Joseph-1 Prins Hendrik-1
KvL Finale 2016 Pupillen Kruisfinale St Joseph-1 Prins Hendrik-1 b.JPG
Pupillen Kruisfinale St Joseph-1 Prins Hendrik-1
   
   
KvL Finale 2016 vastgelopen stand.JPG
Vastgelopen stand
KvL Finale 2016 detail partij Bertran tegen Max.JPG
Detail partij Bertran tegen Max
KvL Finale 2016 Welpen Kruisfinale Branink-2 tegen Mr G Propschool-1 3 a.JPG
Welpen Kruisfinale Branink-2 tegen Mr G Propschool-1 3
KvL Finale 2016 Welpen Kruisfinale Branink-2 tegen Mr G Propschool-1 3 b.JPG
Welpen Kruisfinale Branink-2 tegen Mr G Propschool-1 3
   
KvL Finale 2016 Welpen Kruisfinale Mr G Propschool-1 4 tegen St Joseph a.JPG
Welpen Kruisfinale Mr G Propschool-1 4 tegen St Joseph
KvL Finale 2016 Welpen Kruisfinale Mr G Propschool-1 4 tegen St Joseph b.JPG
Welpen Kruisfinale Mr G Propschool-1 4 tegen St Joseph
   
KvL Finale 2016 Welpen Kruisfinale Mr G Propschool-1 tegen De Branink-1 a.JPG
Welpen Kruisfinale Mr G Propschool-1 tegen De Branink-1
KvL Finale 2016 Welpen Kruisfinale Mr G Propschool-1 tegen De Branink-1 b.JPG
Welpen Kruisfinale Mr G Propschool-1 tegen De Branink-1
   
KvL Finale 2016 welpenkampioen Mr G Propschool-1.JPG
Welpenkampioen Mr G Propschool-1
KvL Finale 2016 pupillenkampioen Mr G Propschool-1.JPG
Pupillenkampioen Mr G Propschool-1

 


Kijk hier voor een overzicht van alle gemeentelijke schooldamkampioenen!

Damvereniging Denk En Zet Laren is erkentelijk voor de sponsoring van het schooldammen door:


gif
Rabobank Noord- en Oost Achterhoek

Postbus 166, 7200 AD Zutphen
tel. 0544 - 474747

jpg

Café - Grill Restaurant Witkamp
Dorpsstraat 8, Laren Gld.
tel. 0573 - 40 12 10